KONST / Litografier / Färglitografi 13442301

nr 1344 2301

Tove Siri

(f. 1963), Sverige

Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 108/120, Motivet: 37x27 cm

Tove Siri, svensk bildkonstnär född i Norge 1963.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:26:55

28/8 12:33:33 1      Vinnande bud

Tove Siri

Läs mer om Tove Siri